top of page

VÍKEND PLNÝ ZÁVODŮ

V sobotu 13.5. se v Jihlavě opět za nepříznivého počasí konalo 1.kolo KPD mladšího žactva v pětiboji. Nejlépe si mezi děvčaty vedla Kateřina Nosková, která posbírala z celého startovního pole nejvíce bodů a to 2622, mezi chlapci se dařilo nejvíce Petru Paštykovi, který posbíral nejvíce mezi kluky a to 1924 bodů. Celkově si naši atleti vedly také skvěle, žákyně obsadily celkové 3.místo a chlapci v okleštěné sestavě také 3.místo.

V neděli 14.5. jihlavští atleti zahájili soutěž družstev 1. kolem 2.ligy v Otrokovicích. Vedli si výborně, když muži skončili na celkovém 3.místě (14 družstev) a ženy na 2.místě (12 družstev). Nejvíce bodů nasbíral Střelec(37),Valenta(21)a Burian(19) a za ženy Vrzalová (30), Musilová (26) a shodně Heřmánková, Vavřinová (20).

V neděli 14.5. proběhlo v Brně 1.KOLO EXTRALIGY MUŽŮ A ŽEN, kde jihlavští atleti Honza Švec a Eda Kubelík závodí za VSK Univerzitu Brno, která obsadila první místo.

Za velmi deštivého počasí Honza v tyči výkonem 4,31m obsadil čtvrté místo.

Eda v rozběhu na 100m časem 11.03s (s protivětrem -2,6m/s) postoupil do finále B, kde obsadil druhé místo časem 10.88s. Na 200m čtvrté místo časem 21.34s a nakonec štafeta 4x100m, kde kluci získali nádherné první místo časem 41.93s .

Všem za vzornou reprezentaci děkujeme a blahopřejeme k dosaženým výkonům.